Kasutajatingimused

Tooted 


Toodetega tutvumiseks valige vasakult menüüst teid huvitav tootegrupp.

 

Toodete loetelus on toote pilt, nimi, kirjeldus toote kohta, hind, tellitav kogus, ning nupp “Lisa ostukorvi”.

Pildi suurendamiseks vajutage pildile ning teile avaneb eraldi aken suurema pildiga.

Tellitav kogus on vaikimisi 1. Kui soovite antud toodet rohkem tellida, muutke kastis “Kogus” olevat numbrit.

Toote lisamiseks “Ostukorvi” vajutage tootekastis olevat nuppu “Lisa ostukorvi”.

 

Eripakkumised

 


Eripakkumiste alt leiate kaubad, mis on käesoleval kuul eriti soodsate hindadega.

 

Ostukorv

 


Ostukorvis on Tooted, mis olete välja valinud ja mille tellimiseks soovi avaldanud (vt. Tooted).

Ostukorvis saate enne tellimuse saatmist muuta kogust või soovi korral toote ostukorvist eemaldada. Koguse muutmiseks kirjutage tulbad “Kogus” olevasse lahtrisse vastav number, mitu antud toodet soovite tellida ning vajutage nuppu “Ok”. Toote eemaldamiseks vajutage tooterea lõpus olevale kirjale “Eemalda”.

 

Tellimuse saatmine

 


Tellimuse saatmiseks avage oma Ostukorv. Kui tellitavad tooted vastavad Teie soovile ning kontaktandmed on õiged, vajutage kirjale “Jätka”. Seejärel lisatakse tellimus meie andmebaasi ning Teile on võimalus kohe maksta läbi “Pangalingi” või siis “Panga ülekandega”.

Andmete õigsus on eriti oluline, kuna sisestatud andmetel oleva isiku nimele ja aadressile saadetakse Teie poolt tellitud kaup.

 

Ettemaksuarve ei kohusta Teid veel arvet tasuma.

Juhul, kui loobute ettemaksuarve tasumisest, tühistame selle 14 päeva möödudes.

Uus arve saadetakse Teile pärast uue tellimuse vormistamist.

 

Tellimuse täitmise aeg

 


Tellimuse täitmise aeg käivitub alates Teie poolt arve tasumisest, mille saadame teile koheselt peale tellimuse vormistamist Ostukorvis.

 

Transport

 


Ostukorvis on näidatud saadaval olevad Transpordi võimalused. Valige sealt Teile sobiv variant ja siis alustage tellimist.

 

Pärast kogu summa või ettemaksu tasumist võetakse Teiega ühendust telefoni või Emaili teel, et kokku leppida kauba kättesaamise aja kohta.

Arve tasumine

 


Makstes läbi “Pangalingi” läheb Teie tellimus automaatselt täitmisele.

 

Valides “Panga Ülekande” saadetakse Teie poolt sisestatud e-posti aadressile koheselt ettemaksuarve, mille alusel saate tellimuse eest tasuda.

Arves on ära toodud nii Teie poolt tellitud tooted, kui ka Teie kontaktandmed kuhu tellimus saadetakse. Samuti on arves toodud meie firma andmed ning pangakontod kuhu saate makse sooritada.

 

NB! Vastavalt Võlaõigusseadusele (VÕS, 11.ptk.; paragrahv 213(4) ) on Diivanjavoodi.ee e-müügikeskkonnas 100% tootehinna tasumine soovituslik. Juhul kui oled tasunud 50% toote müügihinnast, toimub teise osamakse tasumine vahetult enne kauba tarnimist. Kauba tarnimise teatame telefoni või Emaili teel.

 

Garantii

 


Kui kaup ei sobi või ei vasta Teie ootustele, siis on Teil õigus see tagastada 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

 

Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Raha tagastatud kauba eest kantakse tagasi Teie pangaarvele 7 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

 

Privaatsus ja andmekaitse

 


Klientide isiklikud andmed ning andmed nende poolt sooritatud tellimuste kohta on rangelt konfidentsiaalsed ja nende sattumine kolmanda osapoole kätte on välistatud.

 

 

Teie isikuandmeid kasutatakse vaid tellimuste täitmiseks. Soovi korral on võimalus Teil oma kasutajakonto koos isikuandmetega meie andmebaasist kustutada. Selleks palume sisse loginuna meile vastav taotlus saata Kontakt menüü alt.

 

Eritellimused

 


Soovi korral on Teil võimalik tellida erinevaid tooteid oma mõõtude järgil. Selleks palume meiega “Kontakt” menüü abil ühendust võtta. Kirjutage oma soovist ning otsime teile sobiva toote koos esialgse hinnapakkumisega.

 

 

Kui soovite oma eritellimusele lisada juurde ka pilte, jooniseid jne., palume ühendust võtta meiega e-posti teel. Sellisel juhul saate joonised ja pildid kirjale lisada. Kontakt e-posti aadress: info@Diivanjavoodi.ee